Студенти групи ОДС-31 взяли участь у тематичному занятті з елементами евристичної бесіди на тему «Супер бухгалтер: цікаві історії»

02 травня 2018 року кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг у тренінг-студії факультету обліку і аудиту провела тематичне групове заняття з елементами евристичної бесіди на тему «Супер бухгалтер: цікаві історії». Ознайомивши присутніх із метою заняття та головними міфами, котрі існують щодо професії бухгалтера, а також рис характеру фахівців цього профілю, модератори заходу д.е.н., професор Хорунжак Н. М.  і к.е.н., доцент Сисюк С. В. у невимушеній атмосфері запросили присутніх послухати цікаві життєві історії вибору такого фаху. Ними поділилися завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Лучко М.Р. та колишній АТОвець, а нині студент-магістрант групи ОДСм-21 Юрій Бульчак.  Учасники зустрічі – студенти групи ОДС-31 взяли участь у міні-вікторині, в якій необхідно було відгадати хто зображений на фото та яке відношення ця людина має до бухгалтерського обліку. Загалом усі, окрім позитивного настрою, отримали неординарні знання про бухгалтерську професію й прослухали історії про видатних особистостей, які колись пов’язали своє життя з бухгалтерською справою, а також прослухали тематичні пісні. Несподіванкою для багатьох присутніх стала презентація пісні про головного бухгалтера на слова Василя Дерія, д.е.н. професора кафедри обліку у виробничій сфері у виконанні колишньої студентки факультету обліку і аудиту ТНЕУ (магістерська програма «Міжнародний облік») Юлії Віжанської (музика – Миколи Ведмедері).