Навчальний майстер-клас для студентів групи ОДС-11: «Історичні аспекти розвитку бухгалтерської обчислювальної техніки»

03 травня 2018 року у приміщенні тренінг-студії факультету обліку і аудиту кафедрою обліку в державному секторі економіки та сфері послуг було проведено навчальний майстер-клас для студентів факультету.

Майстер-клас провели д.е.н., професор Рожелюк В. М. та к.е.н., доцент Яцишин С.Р. Темою заходу було дослідження історичних аспектів розвитку бухгалтерської обчислювальної техніки.

Студенти групи ОДС-11 з цікавістю прослухали підготовлену лекцію. Багатий ілюстративний матеріал, який супроводжував доповідь, допоміг пересвідчитись, що поступово, з найпростіших пристосувань для рахунку (пальці рук та ніг, кіпа (вузликова техніка), різновиди  рахівниці (абак  та соробан), логарифмічна лінійка, «Паскаліна», механічний арифмометр, електронний калькулятор) в результаті еволюції наукової думки й техніки народжувалися все більш і більш складні інструменти та пристрої, в тому числі сучасний комп’ютер.

Зацікавлені розповіддю, студенти висловили своє бачення щодо подальшого розвитку бухгалтерської обчислювальної техніки й використання сучасних інформаційних технологій для облікових цілей.